Ася Иванова завоюва приза на „Н.В. Царица Маргарита”

В последното си състезание за годината СКХГ „Импала” се представи отлично и завоюва 8 медала(5 златни; 2 сребърни и 1 бронзов) В Двореца на спорта и културата гр. Варна през уикенда се проведе поредното издание на Международен турнир по художествена гимнастика Приз „Н. В. Царица Маргарита” с участие на 17 клуба от България и чужбина. Ася Иванова направи отличен дебют във възраст жени. Тя завоюва Приза на Н.В. „Царица Маргарита” и спечели 4 златни медала, като показа новите си композиции на топка, обръч и бухалки. Отлично се представи и Деница Стефанова при девойки старша възраст. Тя стана втора в многобоя и спечели 2 сребърни и 1 бронзов медал. Първа при децата родени 2006 година при изключително силна конкуренция стана Ивайла Пачова.Петя Йорданова(2007) остана четвърта. При девойки младша възраст Мария Иванова игра стабилно и стана на 5то място в многобоя и на отделните уреди. Дебора Стоянова (деца до 10 години) спечели 6 -то и 7-мо място на без уред и обръч.