Бербо блести, Юнайтед мачка

Манчестър Юнайтед изигра поредния си силен мач и разгроми тимa на Уест Бромич с 5:0 като гост. С невероятни изяви се отличи и нападателя на националния ни отбор - Димитър Бербатов. В 22-та минута Карик и Бербатов показахa, че са страхотен тандем и след двойно подаване между двамата българинът даде преднината за "червените дяволи". Три минути по-късно, след подаване отляво на Роналдо, Тевес направи страхотен пропуск и изстрелът му мина на сантиметри от страничния стълб. В 33-та минута Гигс изведе Кристиано сам срещу Скот Карсън, който с прехвърлящ удар не уцели очертанията на вратата. Пет минути преди края на първата част Пол Робинсън получи директен червен картон и трябваше да напусне играта за много грубо нарушение срещу корееца Парк Жи-Сунг. В 44-та след ъглов удар вратарят на "албионците" изпусна топката и Карлос Тевес се възползва от грешката, за да удвои. През втората част Митко отбеляза трети гол за своя отбор, но бе отменен, след като българинът се намираше в положение на засада. В 57-ата минута Раян Донк от домакините можеше да намали резултата, но бомбеният му удар срещна страничния стълб. Три минути след това Видич направи резултата класически с глава при ъглов удар, изпълнен от Гигс. В 65-ата Манчестър Юнайтед проведе страхотната атака, започнала от Тевес, който изведе със страхотен пас Гигс. Той от своя страна асистира на Роналдо и португалецът отбеляза за 4:0. В 73-ата Димитър Бербатов отново показа, че заслужава 30-те милиона паунда, дадени за него след страхотна асистенция към Кристиано Роналдо, който вкара втория си гол в срещата и оформи крайното 5:0.