Ботев Враца и Берое завършиха наравно – 1:1

На стадион „Христо Ботев” във Враца местният Ботев и Берое завършиха наравно – 1:1 в мач със седем жълти картона. Домакините поведоха в деветата минута след автогол на Зафиров, гостите от Стара Загора изравниха чрез Чипилов в 42-ата. Две минути по-късно футболистите на Ботев наобиколиха главния съдия Ангел Ангелов с претенции за дузпа, но с този протест Мартин Ковачев си изпроси жълт картон. В даденото от Ангелов продължение, още един играч на домакините видя жълтия цвят. Куанг беше наказан за симулация в наказателното поле на Берое. Второто полувреме започна със сблъсък на футболисти до тъч линията и Ангелов показа още два жълти картона. До края на мача картоните станаха седем, а крайният резултат непроменен – 1:1.