„БОТЕВ“ Гълъбово на 1- во място във временното класиране във „В“ републиканска югоизточна група

На 8- ми септември, тази година се изигра IV – ти кръг от „В“ републиканска югоизточна група. „Ботев“ Гълъбово беше домакин на „Хеброс“ – Харманли. Мачът завърши с убедителна победана „Ботев“ с 4:0. През първото полувреме играта беше равностойна, с леко превъзходство на „Ботев“, което се изрази с гол в 43- тата минута на Георги Вътев № 10. Второто полувреме започна с надмощие на ботевци и в 51 минута Даниел Добриков с № 17 покачи с 2:0. След неколкократнипропуска на „Ботев“ в 82- рата и 84- тата минута, нападателят Иван Винков с №7 затвърди победата с 2 негови гола. Делегат на срещата бе Георги Захариев от гр. Пловдив. Съдийската тройка, които също са от Пловдив, бяха в състав Любен Чолаков – главен съдия, с асистенти – Тони Пандарски и Екатерина Маринова. След тази футболна среща, „Ботев“ – Гълъбово е водач във временното класиране с 10 точки и 11:0 голова разлика, без допуснат гол. В изминалия III-ти кръг „Ботев“ – Гълъбово, беше гост на отбора на Димитровград, а футболната среща завърши 0:0, което добави по 1 точка на всеки от отборите.