Два златни и едни сребърен медал спечелиха борците на Берое

В Сливен се проведе десетият международен турнир по свободна борба за кадети "Стоте войводи" и в него участваха състезатели на СК Берое под ръководството на треньора Диан Динчев. Старозагорските борци се представиха силно и спечелиха два златни медала. В категория 69 килограма Живко Василев победи на финала Ивайло Нанчев, а в категория 100 килограма Йонко Балабанов спечели финалната схватка срещу представителя на домакините Адел Бакър и се окичи със златото. В категория 85 килограма Ивайло Димитров спечели сребърен медал Схватките бяха уважени от генералния секретар на БФ Борба Валентин Савов, Станка Златева, Баю Баев и други деятели и доайени на нашия спорт. Конкуренцията в отделните категории беше на високо ниво, а медалистите получиха медали и спортни екипи от любезните домакини.