Ето кои филми ще могат да наблюдават бургазлии идните дни!

Ето кои филми ще могат да наблюдават бургазлии идните дни!

От днес до 27 – ми октомври посетителите на Синема Сити – Бургас ще могат да се насладят на едни от най – хитовите филми, а също така и на три премиери.

Жителите на град Бургас ще могат да наблюдават няколко комедии, като например: „Баш обирджии“, „Саи вкъщи“ и „Щъркели“. Освен това в киносалоните на Синема Сити ги очакват и филмите „АД“,който е част от поредицата филми по книгите на Дан Браун, „Сноудън“, филмът за най – желание човека от правителството на САЩ и „Момичето от влака“.

Премиерните филми, които очакват всички посетители са: „Счетоводителят“, „Джак Ричър: Не се връщай“ и филми, който ще даде ново начало на хорър филмите „Вещицата от Блеър“.

В програмата присъстват и два български филма: „Летовници“ и „Маймуна“.

 

Ето и цялата подробна програма:

 

  CC Burgas
  10/21/2016 - 10/27/2016
  Masterminds Fri - Thu 13:10, 15:15, 17:50, 19:45, 21:50
  Баш обирджии (категория C)
   
  Bridget Jones's Baby Fri - Thu 17:15
  Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта (категория C)
   
  Inferno Fri, Mon - Thu 14:00, 15:00, 16:30, 17:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
Sat - Sun 12:30, 14:00, 15:00, 16:30, 17:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
  АД  (категория C)
   
  The Secret life of pets 2D Sat - Sun 11:20
  Сами вкъщи 2D (категория B)
   
  Pete's Dragon 3D Sat - Sun 11:50
  Драконът, моя приятел 3D (категория B)
   
  Hands of Stone Fri - Thu 17:00
  Юмруци от камък (категория C)
   
  The BFG 3D Fri - Thu 14:00
  Добрият великан 3D (категория B)
   
  The Magnificent Seven Fri - Thu 19:40, 22:15
  Великолепната седморка (категория C)
   
  Storks 3D Fri, Mon - Thu 14:10, 16:00
Sat - Sun 12:00, 14:10, 16:00
  Щъркели 3D (категория B)
   
  Miss Peregrine's Home for Peculiar Children 3D Fri - Thu 16:40, 19:10
  Домът на Мис Перигрин за чудати деца 3D (категория C)
   
  The Girl on the Train  Fri, Mon - Thu 21:20
Sat - Sun 12:15, 21:20
  Момичето от влака (категория D)
   
  Snowden Fri - Thu 15:20
  Сноудън (категория C)
   
  Sheep and wolves 3D Fri, Mon - Thu 14:40
Sat - Sun 12:10, 14:40
  Овца или вълк 3D (категория B)
   
  Deepwater Horizon Fri - Thu 18:00, 20:10, 22:20
  Deepwater Horizon: Море в пламъци (категория C)
   
  Jack Reacher: Never Go Back Fri, Mon - Thu 14:50, 17:20, 19:50, 21:15, 22:15
Sat - Sun 12:20, 14:50, 17:20, 19:50, 21:15, 22:15
  Джак Ричър: Не се връщай (категория C)
  Премиера
  The Accountant Fri - Thu 21:40
  Счетоводителят
  Предпремиера
  Storks 2D Fri, Mon - Thu 13:00, 15:00
Sat - Sun 11:10, 13:00, 15:00
  Щъркели 2D (категория B)
   
  Летовници Fri - Thu 18:50
  Летовници (категория B)
   
  Monkey Fri - Thu 19:20
  Маймуна (категория B)
   
  Sheep and wolves 2D Fri, Mon - Thu 13:20, 15:10, 17:00
Sat - Sun 11:00, 11:30, 13:20, 15:10, 17:00
  Овца или вълк 2D (категория B)
   
  Blair Witch Fri - Thu 13:20, 16:20, 18:20, 20:15, 22:10
  Вещицата от Блеър (категория D)
  Премиера

   

0 коментарa

Виж още