Ето кои филми, ще могат да наблюдават всички киномани на Хелоуин в Стара Загора!

Ето кои филми, ще могат да наблюдават всички киномани на Хелоуин в Стара Загора!

Кино център „Синема Сити“ – Стара Загора разпространи програмата си за периода 28/10/2016 г. – 3/11/ 2016 г.

В първите дни от програмата присъстват няколко хорър филма, което е разбираемо с оглед на наближаващия Хелоуин. Ако сте любители на хорърите и не се притеснявате, че може в навечерието на Хелоуин да ви нападне някой дух, то тогава непременно трябва да видите филмите „Гордост и предразсъдъци, и зомбита“ и „Заклинанието 2“.

За тези, които пък не обичат подобни филми и се ужасяват само от мисълта, че те се прожектират някъде „Синема Сити“ са подготвили и филми, като „Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта“ и „Warcraft: Началото“.

През този период ще има и три премиерни филма, а именно: „Тролчета“, „Доктор Стрейндж“ и „Счетоводителят“.

Ето я и пълната програма за този период:

 

  Victor Frankenstein Sun - Mon 23:25
  Виктор Франкенщайн (категория C)
   
  Pride and prejudice and zombies Sun - Mon 01:40
  Гордост и предразсъдъци и зомб (категория C)
   
  Warcraft 3D Sun - Mon 21:10
  Warcraft: Началото 3D (категория C)
   
  The Conjuring 2 Sun - Mon 01:30
  Заклинанието 2 (категория D)
   
  Bridget Jones's Baby Fri - Sat, Tue - Thu 14:20
  Бриджит Джоунс: Бебе на хоризонта (категория C)
   
  Ghostbusters 3D Sun - Mon 21:10
  Ловци на духове 3D (категория B)
   
  Suicide Squad 3D Sun - Mon 01:30
  Отряд самоубийци 3D (категория C)
   
  Doctor Strange 3D Thu 19:40, 22:10
  Доктор Стрейндж 3D
  Предпремиера
  Inferno Fri - Sat, Tue - Thu 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
Sun - Mon 14:20, 21:15, 22:15
  АД  (категория C)
   
  Lights Out Sun - Mon 23:40
  Не гасете светлината (категория D)
   
  The Shallows Sun - Mon 23:30
  Опасни води (категория C)
   
  Ice Age: Collision Course 2D Sun - Mon 16:50
  Ледена епоха: Големият сблъсък 2D (категория B)
   
  The Secret life of pets 2D Sat 12:10
Sun - Mon 19:00
  Сами вкъщи 2D (категория B)
   
  Pete's Dragon 3D Sat 12:40
Sun - Mon 16:40
  Драконът, моя приятел 3D (категория B)
   
  The BFG 3D Fri - Sat, Tue - Wed 18:30
Sun - Mon 12:00, 18:45
  Добрият великан 3D (категория B)
   
  The Magnificent Seven Fri - Sat, Tue - Wed 21:20
Thu 20:40
  Великолепната седморка (категория C)
   
  Storks 3D Fri, Tue - Thu 13:10
Sat 11:20, 13:10
Sun - Mon 12:30, 16:50
  Щъркели 3D (категория B)
   
  Trolls 3D Fri, Tue - Thu 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Sat 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:00
Sun - Mon 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00
  Тролчета 3D
  Премиера
  Miss Peregrine's Home for Peculiar Children 3D Fri - Sat, Tue - Wed 20:50
Sun - Mon 12:10, 18:45
  Домът на Мис Перигрин за чудати деца 3D (категория C)
   
  The Girl on the Train  Fri - Sat, Tue - Thu 16:50
Sun - Mon 14:20
  Момичето от влака (категория D)
   
  Sheep and wolves 3D Fri - Sat, Tue - Thu 13:00, 16:40
Sun - Mon 11:20, 15:00
  Овца или вълк 3D (категория B)
   
  Deepwater Horizon Fri - Sat, Tue - Wed 19:10
Sun - Mon 13:00
Thu 18:30
  Deepwater Horizon: Море в пламъци (категория C)
   
  Jack Reacher: Never Go Back Fri - Sat, Tue - Wed 14:50, 17:20, 19:50, 22:20
Sun - Mon 15:10, 17:30, 20:00, 22:30
Thu 14:50, 17:20, 19:20, 21:40
  Джак Ричър: Не се връщай (категория C)
   
  The Accountant Fri - Sat, Tue - Wed 14:20, 17:00, 19:40, 22:15
Sun - Mon 14:40, 17:10, 19:40, 22:10
Thu 14:20, 17:00, 19:30, 22:00
  Счетоводителят (категория D)
  Премиера
  Storks 2D Sat 12:30
Sun - Mon 11:10
  Щъркели 2D (категория B)
   
  Sheep and wolves 2D Fri, Tue - Thu 14:50
Sat 11:10, 14:50
Sun - Mon 13:10
  Овца или вълк 2D (категория B)
   
  Blair Witch Sun - Mon 21:20, 01:30
  Вещицата от Блеър (категория D)
   
  Trolls 2D Fri, Tue - Thu 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Sat 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 21:00
Sun - Mon 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
  Тролчета 2D
  Премиера

   

0 коментарa

Виж още