Женски баскетбол: Берое 07 - Тони 7: 101:32

Женски баскетбол: Берое 07 - Тони 7:  101:32

Женският баскетболен тим на Берое 07 разгроми сливенския Тони 7 със 69 точки разлика, 101:32 във мач от 4-тия кръг на втората петица във А група. Мачът се игра в общинската спортна зала в Стара Загора, а домакините буквално смачкаха съпротивата на гостутващия Тони 7, като дори във втората четвърт на срещата, защитата на Берое допусна да й отбележат едва пет точки за 10 минути игра. На полувремето резултата бе 47:14, а мачът завърши със съкрушителна разлика в полза на старозагорки- 69 точки. Шест баскетболстки на Берое завършиха със по 10 и повече точки, като най резултатна в двубоя, бе гарда Катя Кордова инкасирала 21 точки, 9 борби и коефицент 25. Ралица Нанева отбеляза 18-сет точки, а американският център на отбора Латаша Байърс, добави 12-сет.