Любимец и Берое завършиха 1:1

Днес Любимец и Берое завършиха 1:1 в контролна среща, играна на стадиона в Любимец. Домакините откриха резултата в 46 мин. с гол на Кирил Крумов, а Берое изравни в 88 мин. след попадение на Петър Димитров. През първото полувреме Илиан Илиев заложи на Пл Петров, Здр Илиев, П Ковачев, М Енчев, Т Динчев, Ив Канев, Ст Велев, Ст Младенов, Н Станков, Г Божанов, Ив Янчев, а през второто в игра се появиха Т. Тодоров, Сл. Жеков, В. Пенев, С. Минчев, Ал. Митев, Г. Хашев, И.Гюров и П. Димитров. Играчите на Берое ще имат още две тренировки до края на седмицата - в четвъртък и петък, а през уикенда ще бъде дадена почивка. В понеделник беройци ще започнат подготовка за гостуването си на Локомотив Пд в мач от А ПФГ.