Младежите на Берое постигнаха победа над Хасково

Младежкият отбор на Берое постигна нова победа в дублиращата група след като се наложи у дома над Хасково с 2:0 в мач от17- я кръг. Домакините имаха пълно превъзходство на терена и пропуснаха да разгромят противника още по-убедително. Гостите от Хасково не успяха да застрашат вратата на Михайлов нито веднъж. В 19-минута Динков получи чудесен пас от Аясс в наказателното и елегaнтно пусна топката покрай вратаря на гостите, откривайки резултата – 1:0. В 30-та минута Стефан Спировски реализира изключително красиво попадение, след като овладя една топка на около 27 м от вратата и с точен удар в горния десен ъгъл направи резултата 2:0 в полза на „Берое“. През второто полувреме темпото спадна, но създадените опасности отново бяха пред вратата на гостите. В 90-та минута македонецът Стефна Спировски стреля от над 30 м, но топката „облиза“ горната греда на Данчев и по този начин резултатът остана непроменен – 2:0. Берое U21 вече има в актива си 26 т. и остава на третото място.