Пълен стадион чака Левски в Стара Загора

Около 10 000 зрители се очакват на мача между Берое и Левски на стадиона под Аязмото в неделната вечер, когато двата отбора ще изиграят двубоя от четвъртия кръг от първенството на А група. По традиция охрана за мача ще бъде засилена с полиция и жандармерия и едната част от стадиона ще бъде отцепена където ще са настанени феновете на Левски. Въпреки солените цени на билетите от 5 и 8 лева феновете няма да се откажат да гледат мача. Миналия сезон в домакинството си на 9 ноември Берое счупи каръка и би Левски с 1:0 с гола на Венцислав Христов от дузпа в 30-та минута. Нападателят от Конго Жуниор Мапуку най-вероятно няма да започне в титулярния състав на Берое и при домакинството срещу Левски в неделя на стадиона под Аязмото от 20 часа. Въпреки желанието на феновете да видят любимеца си от първата минута на мача едва ли треньорът Петър Хубчев ще изневери на себе си и се очаква отново да заложи само на един нападател - Венцислав Христов. От началото на сезона Мапуку е изиграл общо 60 минути при двете домакински равенства срещу Черно море и Ботев /Пловдив/. Срещу варненци започна титуляр до 55 -та минута, а срещу канарчетата влезе в последните пет минути. В третия двубоя при гостуването на Литекс въобще не помириса терен.Централният защитник Танко Дяков започна тренировки с отбора след като е възстановен от контузията на кръста си и може да попадне в групата за мача срещу Левски. На вратата ще застане Благой Макенджиев, който ще замести наказания за един мач Иван Караджов. Резерва на Макенджиев ще бъде 18 - годишният Михаил Михайлов.