Първа победа за ФК Верея в контролите

ФК Верея победи 4:3 Вихрен на изкуствения терен на стадион в Сандански във втората си контрола от лагера в южното ни градче. Футболистите на ФК Верея поведоха с 3:0 през първото полувреме, като във вратата на Вихрен се разписаха Симеон Баев, Ангел Здравчев и Джунейт Али, а Кафтанов от домакините върна едно попадение до почивката за 1:3. През второто полувреме треньорът на ФК Верея Радостин Кишишев пусна нов състав на терена и Ангел Костов отбеляза четвъртия гол за старозагорци. За 5 минути между 60-ата и 65-ата футболистът на Вихрен Васков върна две попадения за крайното 4:3, като един от головете беше от дузпа. Защитникът на ФК Верея Цветелин Радев получи контузия в началото на мача и беше заменен принудително. В петък ФК Верея ще изиграе третата си контрола срещу Марек от 11 ч., а мястото ще се уточнява допълнително. След тази контрола приключва лагерът на ФК Верея в Сандански и отборът се завръща в Стара Загора.