Розова долина /Казанлък/ поведоха във В група

Отборът на Розова долина (Казанлък) излезе начело във временното класиране на Югоизточната В АФГ по футбол. Момчетата на старши- треньора Радко Калайджиев се наложиха като домакини над Горубсо (Рудозем) с 3: 1. Казанлъчани поведоха в 23-та минута с гол от дузпа на капитана си Калоян Калоянов- бивш играч на старозагорските Берое 2000 и Локомотив. Нападателят Костадин Арнаудов удвои след красив плонж в 63-та. Бившият нападател на друг заралийски тим Левски 2006 отбеляза второто си попадение в 82-та, а преди това Никола Каменов бе успял да намали за Горубсо в 70-та минута. Другите два тима от региона- Левски 2006 (Стара Загора) и Ботев (Гълъбово) не бяха убедителни. Момчетата на наставника Панайот Горов отстъпиха в Равда с 2:0 на Черноморец (Несебър). Ботев пък загуби с 2:1 при визитата си на ФК Созопол.