Стивън Петков игра за "Берое"

„Берое“ започна с победа участието си в турнира „Поморие къп 2015″. Старозагорският тим който беше воден от Петър Хубчев победи с 1:0 домакините от „Поморие“ с попадение на Станислав Костов в 15-ата минута. В двубоя участие взеха няколко футболисти от мъжкия отбор - вратарят Михаил Михайлов, Пламен Тенев, Георги Динков, Стивън Петков, Аласан Н’Диайе, Крис Гади и Станислав Костов. Останалите бяха представители от младежкия тим на „Берое“. От БФС разрешиха на каращият проби в "Берое" Стивън Петков да участва в контролни срещи с „Берое“ и той изигра цял мач. "Берое" отбеляза победната попадения в 15-та минута. Тогава халфът Кирил Личев изведе Станислав Костов зад защитата, и нападателят на скорост навлезе по диагонал в наказателното поле и откри с хубав удар. В 21-ата минута домакините можеха да изравнят, но топката се разходи по голлниията на беройската врата след лошо изчистване и кълбото излезе в крайна сметка в аут. Три минути Станислав Костов центрира в наказателното поле на поморийци, но силният удар на Георги Динков мина на сантиметри от целта. След почивката имаше няколко положения пред вратите, но до друг гол не се стигна.В следващите мачове от „Поморие къп“ „Берое“ ще участва с младежката формация до 21 години. Те са на 12 февруари срещу „Созопол“ от 15 часа и на 14 февруари когато са финалите.