Тежко поражение за Ботев /Гълъбово/ край морето

Созопол вкара шест безответни гола Отборът на Созопол записа разгромна победа над Ботев (Гълъбово) със 6:0. Това е най-голямото поражение за Ботев при участието му в Б група втори сезон. Домакините от Созопол си решиха рано мача в своя полза след като до 30-та минута водеха с 3:0 Хаджиев с глава откри резултата в 15-та минута. Бившият играч на гълъбовци Реджеб Халил удвои преднината на своите в 23-ата минута след като се възползва от пас на Капитанов. Само 4 минути по-късно Капитанов центрира, а Михаил Георгиев засече от воле и опъна мрежата зад вратаря на гостите . В 45-та минута Илиян Капитанов вкара и четвърти гол, след индивидуален пробив. През втората част домакините добавиха още две попадения на сметката си. В 71-ата минута Ватралев се възползва по отличен начин от пас на Янчев и отбеляза за 5:0. Пет минути преди края Михаил Георгиев довърши противника си със шесто попадение.