Титуляр на Берое прпосука реваша срещу Лудогорец

Берое няма да разчита на халфа си Георги Костадинов за мача - реванш от 18/ финала от турнира за купата на България срещу Лудогорец в Разград. Двубоят е в неделя от 15,30 часа. Причината е , че Костадинов беше наказан от дисциплинарната комисия към БФС за една среща заради петия си жълт картон, който получи в първия мач на стадиона под Аязмото. Берое победи Лудогорец с 2:1 . Вероятен заместник на Костадинов в средата на терена ще бъде Самир Аясс, който се включи силно след почивката и асистира за гола на Жуниор Мапуку за 2:1. Лудогорец също има кадрови проблеми и двубоят в Разград ще пропуснат защитникът Козмин Моци, който също е наказан за един мач заради натрупани жълти картони, а капитанът Светослав Дяков и нападателят Роман Безяк са аут заради контузии. Двамата напуснаха терена в Стара Загора още по средата на първото полувреме. Дяков е с разтежение на адуктурите, докато Безяк е с прищипан нерв на кръста.