ФК Верея загуби от Марек в контрола

ФК Верея претърпя загуби с 0:2 от елитния Марек в контролна среща, която се игра днес предиобяд на стадиона в село Вълково. Старозагорският тим направи доста пропуски пред вратата на противника особено през второто полувреме. Марек откри резултата с попадение на Тодор Колев в 26 - та минута, а крилото на ФК Верея Ивелин Илиев от чиста позиция не успя да вкара. След почивката старозагорци заиграха силно и създадоха няколко добри положения. Противно на логиката вместо да изравнят допуснаха още един гол във вратата си. Нападателят Крум Бибишков в 50-та минута фиксира крайния резултат с второ попадение. Новопривлечените футболисти - вратарят Емил Данчев, защитникът Емил Грозев , и нападателят Георги Стефанов играха в спаринга. Грозев остана на терена 90 минути, докато Данчев игра 45 минути, а Стефанов 35 минути през второто полувреме. След контролата отборът на ФК Верея се прибира в Стара Загора, след като преведе едноседмичен подготовителен лагер в Сандански. В събота и неделя футболистите ще почиват, а в понеделник ще проведат двуразови тренировки на клубната си база Трейс Арена.