ФК Верея и Берое не успяха да си отбележат гол

Отборите на ФК Верея и Берое завършиха 0:0 в контролна среща, която се игра на клубния стадион на втородивизионния тим "Трейс Арена" пред 350 фенове. Старши-треньорът на Берое Петър Хубчев беше заложил в титулярния състав на няколко юноши като Ахмед и Чернаков и на футболисти, които рядко попадат в титулярния състав на старозагорци, за да прецени моментното им състояние. Домакините от Верея имаха о тличен шанс да открият още при първата си атака, на ударърът на Джунейт Яшар от 10-ина метра беше спасен от Караджов. В 10-ата минута Стелиян Евтимов стреля с глава, но топката профуча над вратата на Берое. След почивката двата отбора направиха много смени, но отново до гол не стигнаха. Все пак ФК Верея имаше две положения, но Ангел Костов и Ивелин Илиев не успяха да поразят целта. ФК Верея - Берое 0:0 Стадион "Трейс Арена", 350 зрители ВЕРЕЯ: Каруби, Али, Радев, Ганев, Динчев, Идризов, Ангелов, Джонатан, Костов, Евтимов, Яшар (Ботев, Митев, Атанасов, Илиев, Колев, Киров, Казаков) БЕРОЕ: Караджов, Дяков, Ахмед, Динков, Чернаков, Ковачевич, Мапуку, Бакалов, Костов, Тенев, Мунин (Георгиев, Гади, Керкар, Пенев, Зафиров) Жълт картон: Бакалов (Берое) Съдия Иван Пенчев Помощници: Ант. Тончев и Кр. Енев