ФК Верея не успя да спечели трите точки срещу Созопол на Трейс Арена

Въпреки че играха 2 дни двубоят от 11-тия кръг на Б група ФК Верея и Созопол не успяха да си отбележат гол и срещата на Трейс Арена завърши 0:0. По програма двубоят започна в неделя, но заради проливния дъжд и наводнения терен беше прекратен от съдията Димитър Андреев в 35-тата минута. Тогава тежките условия затрудниха футболистите на двата отбора, които трудно контролираха топката докато не бъде прекратен мача. В понеделник в 16,30 ч двубоят започна от 35-тата мин и през 10-те минути отборите не можаха да влязат в ритъм и не създадоха положения. След почивката играта се оживи, но първи удари към вратата на Верея отправиха Русев и Халилов от гостите, като топката не порази целта. Старозагорци се стегнаха и организираха няколко добри атаки към вратата на Созопол. В 56-тата мин конгоанецът Джонатан напредна отляво и подаде към Исус Ангелов, който отправи удар от 10-ина метра, но топката не затрудни Теменлиев. В 61-вата мин Ангел Костов от домакините отправи силен диагонален удар, а топката застрашително профуча край страничната греда на Созопол. 7 мин по-късно Стилиян Евтимов от Верея също имаше добра възможност, но стреля встрани от вратата. До края на двудневния мач двата отбора заложиха на сигурността и почти не създадоха опасни положени пред вратарите.