ФК Верея пропусна най-малкото да си тръгне с точка от Добрич

Добруджа победи с минималното 1:0 ФК Верея в среща от 13 - я кръг от първенството на Б група. Старозагорският тим се представи силно , но нямаше късмет да отбележи гол. До почивката ФК Верея пропусна няколко положения пред вратата на домакините. В 30 - та минути нападателят Джонатан се измъкна от защитник на Добружда, който го хвана през кръста и го събори пред наказателното поле, но реферът не показа червен картон на бранителя. В 41 - та минута Живко Желев отправи опасен удар с глава, но топката профуча край страничната греда. Противно на всякаква логика с оглед на събитията тна терена през първата част домакините от Добруджа откриха резултата от статично положение. В 57-мата мин. Красимир Станоев реализира от фаул. Последва натиск на ФК Верея но пропуски направиха Джунейт Яшар, Николай Костов и Василв Ботев. Съставът на ФК Верея: Ел Каруби, Али, Желев, Ганев, Ботев, Идризов, Ангелов (45 Киров), Евтимов (80 А. Костов), Яшар, Харуна (60 Н. Костов), Джонатан