Юношите на ФК Верея с равенство в Етрополе

Отборът на ФК Верея U17 завърши 1:1 при гостуването си на Чавдар в Етрополе в среща от четвъртия кръг от Елитната група. Домакините от Чавдар откриха резултата още във 2-та минута чрез Росен Пъдарев, който се опита да центрира, но топката директо влетя в мрежата на старозагорската врата. Този негативен резултата още в началото не стъписа младите верейци и в 27-ма минута Пламен Стоянов изравни - 1:1 с удар извън наказателното поле. Минута преди края на първото полувреме Чавдар пропусна дузпа. Далеч по интересно и динамично беше второто полувреме и двата отбора се атакуваха непрекъснато и имаше доста интересни голови ситуации пред двете врат, а ФК Верея удари греда и можеше да спечели трите точки. Юношите на ФК Верея са на 11-та място с актив от 5 точки, в петия кръг от първенството старозагорци приемат на Трейс Арена Локомотив /София/ в сряда /3 09/ от 17,00 часа.