10 000 фенове се очакват под Аязмото за поредния епизод на Битката за Тракия

Около 10 000 фенове се очакват да са на стадиона под Аязмото за Битката на Тракия между Берое и Ботев /Пловдив/. Двубоят от втория кръг от първенството на А група е в неделя в Стара от 20,00 часа , а главен съдия ще бъде Радан Мирянов. Статистиката е бизмилостна спрямо "канарчетата", които от 2005 година нямат победа над Берое в града на липите. Очаква се треньорът на старозагорския отбор Петър Хубчев да направи няколко преми в титулярния състав. Като двойка централни защитници ще играят вероятно Зафиров и Иво Иванов, а по дясното крило ще действа Крис Гади, който се включи силно през второто полувреме при равенството 1:1 срещу Черно море преди седмица. Венци Христов ще води старозагорската атака за сметна на Жуниор Мапуку, който ще получи игрови минути но след почивката. Капитанът Георги Андонов е единственият с трайна контузия и ще пропусне срещата утре, а новопривлеченият Михаил Ковачевич е вече картотекиран в БФС и ще е на разположение на треньорите за двубоя.Касите на стадион „Берое“ отварят точно в 18 часа в неделя, а билетите за двубоя са на стойност 8 и 5 лева, съответно редовни и намалени